Hizmetlerimiz

MÜJDAT REKLAM

 

 

HİZMETLERİMİZ

KUTU HARF TABELA

Günümüz açık hava reklamlarında en trend çalışmalardan olan kabartma kutu harfler bir çok malzeme çeşidi ve farklı aydınlatma seçenekleri ile üretilmektedir. Kabartma harflerde paslanmaz çelik, Alüminyum, Pleksi…

IŞIKLI TABELA

Firmalar reklam çalışmasının bulunduğu yerin konum ve işlekliğine bağlı olarak aynı zamanda belediye reklam vergisi bedelini düşünerek tüm reklam çalışmalarında içten veya dıştan ışıklı olarak reklam tabela çalışmaları

IŞIKSIZ TABELA

Firmalar reklam çalışmasının bulunduğu yerin konum ve işlekliğine bağlı olarak aynı zamanda belediye reklam vergisi bedelini düşünerek tüm reklam çalışmalarında ışıksız olarak reklam tabela çalışmaları yaptırılabilir.

TOTEM TABELA

Genellikle benzin istasyonları ve cephesi büyük veya yoldan geride kalan yerlerde şehirler arası yollarda ve cadde kenarlarında kullanılan, uzaklığa ve görünürlüğe göre boyutları ayarlanabilen bir reklam çeşididir.

PİLON TABELA

Genellikle benzin istasyonları ve cephesi büyük veya yoldan geride kalan yerlerde şehirler arası yollarda ve cadde kenarlarında kullanılan, uzaklığa ve görünürlüğe göre boyutları ayarlanabilen bir reklam çeşididir.

ÇATI TABELASI

Bina yüzey ve çatılarında büyük ebatlı tabelalar, marka reklam ve bilinirliğini arttırmak amacı için bir çok malzeme ile farklı sistemlerde reklam panoları yapılabilmektedir.

YOL TABELASI

Şehirler arası yollarda ve bina yüzey ve çatılarında büyük ebatlı tabelalar, marka reklam ve bilinirliğini arttırmak amacı için bir çok malzeme ile farklı sistemlerde reklam panoları yapılabilmektedir.

CEPHE GİYDİRME

Günümüzde firma binaları satış ve görsel sunumun birer parçası oldular, şüphesiz ki büyük binalar ve bu binaların cepheleri ile uyumlu reklam çalışmaları ile tüketiciye güven vermektedir.

VİNİL GERME TABELA

tabela ve reklam sistemi son 5 yıldır sıkça kullanılan bir tabela ve reklam sistemidir. Bu sistemde diğer ışıklı tabela ve reklamlarda olduğu gibi avantajlar ve dezavantajlar bulunmaktadır.

İNŞAAT TABELASI

Genel olarak inşaat önlerinde inşaatı yapan firmanın bilgileri ve yapılan konut veya yerin bilgilerinin ve ruhsatının bulunduğu tabelalardır. Sizde inşaat tabelası yaptırmak için iletişime geçin.

CNC KESİM

Müjdat Reklam; Cut-Out olarak adlandırılan ve özel kesim gerektiren tüm ihtiyaçlarınıza hızlı, estetik, sıradışı, ekonomik ve çarpıcı çözümler geliştiriyor.

DİJİTAL BASKI

Dijital Baskı Hizmetlerimiz; İç ve Dış Mekan Baskılar, One Way Vision Baskı, Vinyl & Mesh Baskı, Cam Kumlama ve Grafik Çalışmaları, Duvar Kağıdı Baskı, Araç Giydirme, Canvas Tablo

ARAÇ GİYDİRME

Mevcut araçların kaporta , cam ve ful giydirme olarak firma reklamını arttırmak amacıyla uygulanan açık hava aplikasyonudur. Araç renk değişimi ve temizlik amaçlıda kullanılabilir.

DİSPLAY ÜRÜNLER

Display Ürün Kategorilerimiz; Banner, Standlar, Dubalar, Plaj Bayrakları,
Alüminyum Çerçeve, Broşürlükler ve Föylükler, Işıklı Ürünler, Kapı İsimlikleri ve Yön Tabelaları